kurier poczta

Kurier poczta Piaseczno

Mazowieckie

Profesjonalna firma kurierska – przesyłki szybko i wygodnie. Od dziesięciu lat gramy na sektorze usług kurierskich, odpowiadając swym użytkownikom najwyższe standardy i bezpieczeństwo. Zaufało nam ponad 230 tys. klientów biznesowych i indywidualnych. Ofertę stosujemy na bieżąco do spraw, słuchając uważne Waszych opinii – tak wprowadziliśmy np. telefoniczne składanie zamówień. Chcemy, aby każda wysłana paczka, każdy tekst i wszelka przesyłka gabarytowa trafiały do klientowi przez przeszkód i ciągle na godzina. Zobacz, co potrafimy zrobić dla Ciebie!

Kurier poczta Grójec

W własnym serwisie możesz nadać wewnętrzne i zagraniczne przesyłki kurierskie innych mężczyzn i gabarytów. Wykonasz wtedy w możliwość swój i mocny, i Twoja przesyłka dotrze bezpiecznie do końca. Obsługujemy sklepy internetowe, klientów indywidualnych, przesyłki z firmy do firmy, a jeszcze przeprowadzki a inne niestandardowe wysyłki kurierskie.

zamów kuriera

Kurier poczta Grójec

Kim jesteśmy?

Z lat już (zupełnie z roku 2009) pośredniczymy w zamawianiu kuriera przez internet za pomocą strony KurierPaczka. pl. Jednak istniejemy czymś więcej niż tylko część internetowa. Mamy licencję transportową, uprawniającą do oferowania usług doradztwa w transporcie drogowym. Stanowi więc gwarancja zaufania i wytrzymałości na polu serwisów internetowych, które takich praw nie posiadają. Z licencji wymagało sprostania stawianym wymaganiom i poświadcza myśl i kompetencji z działu logistyki, które cierpi własny system. Wiemy, jak zadbać o to, aby przesyłki naszych Klientów przychodziły do kierunku w najkorzystniejszy sposób. Wiemy też, jak dać bezpieczeństwo paczek, listów i palet, a jeszcze poufność danych, jakie są konieczne do zrealizowania nadania i złożenia paczki.

Kurier poczta Grójec

Jak prowadzimy paczki kurierskie

Przesyłki kurierskie nadawane na ścianie KurierPaczka. pl są wytwarzane przez wiodące firmy kurierskie. Współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi, wiarygodnymi wykonawcami o dużej renomie, i swój serwis internetowy ułatwia klientom nadawanie przesyłek. Z nami nadasz paczki a inne przesyłki, które da kurier UPS, GLS, DHL kurier InPost oraz GEIS. Oferujemy wygodne płatności oraz szereg usług dodatkowych. Najlepsze firmy kurierskie w zasięgu ręki, bez wysiadania z wieżowca i nadmiaru formalności.

Przesyłki kurierskie – różne rozmiary i gabaryty

Przesyłka kurierska wtedy nie tylko paczka, lecz i list, dokumenty do podpisania i szybkiego odesłania do nadawcy, a jeszcze przesyłki nietypowe. Na PaczkaKurier. pl nadasz każdą przesyłkę, którą musisz wysłać, wybierając najlepszą dla siebie ofertę.

Kurier poczta Grójec

Szczegóły, takie jak wymiary przesyłek kurierskich, waga, wysyłka palet, dopuszczalne przedmioty, poznasz czytając nasz dział pomocy (FAQ) oraz ukazując się z cennikiem usług.

Korzyści dla Ciebie – dodatkowe reklamy na przesyłki kurierskie

Dla naszych Klientów jesteśmy szereg udogodnień uczestniczących w dokonaniu nadania. Ograniczamy do minimum niezbędne formalności, by przyspieszyć i dostosować zamawianie kuriera przez internet i telefonicznie. Wszystek może sam wybrać opcje, jakie mu cierpią, na ścianie internetowej, natomiast gdy wolisz poprosić o pomoc pracownika lub szybko zamówić taką pomoc jak wcześnie – możesz do nas zadzwonić, aby załatwić wszystko w parę minut.
Oferujemy szybkie płatności, a jeszcze specjalne propozycje dla korporacji oraz dodatkowe promocje.

Z nami otrzymasz zwrot otrzymania w czasie pewnego dnia! Większość firm kurierskich gwarantuje znacznie dłuższy czas, my jednak wiemy, że płynność finansowa zależy od pewnych wpływów za sprzedawane towary. Dlatego te korzystający z serwisu PaczkaKurier mogą zyskać zwrot pobrania za swym pośrednictwem o znacznie szybciej, nim przejdzie on własną pełna drogę u kuriera.

Kurier poczta Grójec

Oferujemy także gwarancję dostarczenia przesyłki na godzina. Jeśli nie wywiążemy się z tego zobowiązania, otrzymasz 150% zwrotu poniesionych kosztów. Momenty w przepisie.

Dlaczego warto wybrać PaczkaKurier. pl

Poznaj wszystkie korzyści pochodzące z wyboru naszego serwisu:
Jesteśmy specjalnym pośrednikiem z licencją transportową.
Jesteśmy szeroki wachlarz sprawdzonych także sprawnych firm kurierskich, z jakimi współpracujemy. I tylko ze sprawdzonych i wygodnych usług korzystamy, by podawać je indywidualnym użytkownikom!
Posiadamy wrażenie, za jakim jest prawie ćwierć miliona klientów i ponad milion wysłanych przesyłek.
Obsługujemy przesyłki kurierskie wewnętrzne i zewnętrzne, różne gabaryty oraz typy, również inne przesyłki kurierskie, dostawy towarów i przeprowadzki.
Zapewniamy odpowiednie i szybkie płatności i szybko zwrot pobrania.
Jesteśmy ułatwienia i reklamy dla nadających przesyłki. Na ścianie znajdziesz m. in. wyszukiwarkę kodów pocztowych.
Dla wygody Klientów uruchomiliśmy dodatkowo, oprócz emitowania przez internet, zamawianie kuriera przez telefon.
Wśród dodatkowych opcji jesteśmy gwarancję zwrotu 150% kosztów, jeśli przesyłka nie zostanie złożona na godzina.
Zostaliśmy wyróżnieni prestiżową nominacją do zapłaty Ekomers (kategoria Operator logistyczny roku).
Wciąż wprowadzamy ulepszenia, aby dostosować się do potrzeb naszych Użytkowników.

Kurier poczta Grójec

 

Zobacz również kurier poczta

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments