Powiększanie piersi implantami – co warto wiedzieć przed zabiegiem?

Powiększanie piersi implantami Żyrardów

Mazowieckie

Obecnie powiększanie piersi jest samotnym z największych sposobów chirurgii plastycznej. Co warto znać przed zabiegiem?

Powiększanie piersi implantami Sulejówek

Kobiety marzące o łącznym biuście mogą właśnie czerpać z ogromnej skali zabiegów powiększania piersi. To również powiększanie biustu małoinwazyjne, liczące na wstrzyknięciu własnego tłuszczu czy kwasu hialuronowego, jak też zabiegi z użyciem implantów piersi.

Tabletki na powiększenie piersi

Chociaż medycyna estetyczna idzie na powiększanie biustu małoinwazyjnie, to jednak efekty sposobie nie będą odpowiednie z wszczepieniem implantów. Profesjonalne powiększanie piersi w klinice chirurgii plastycznej idzie na uzyskanie zdecydowanie lepszych efektów – nie tylko samego powiększenia biustu, lecz więcej jego ujędrnienia i podniesienia – takie modelowanie piersi nada im szerszy kształt.

piersi

Gdy i myślisz o poddaniu się zabiegu powiększenia piersi, sprawdź, co warto dowiedzieć przed zetknięciem się na randkę u chirurga plastycznego!

Jakie są najczęściej używane rodzaje implantów piersi?

Dzisiaj powiększanie piersi w klinice chirurgii plastycznej pozwala posiąść bardzo naturalne rezultaty. To suma za sprawą szerokiej skali implantów łatwych do wyboru, dlatego również można dopasować je specjalnie do wymagań pacjenta.

Już największym zainteresowaniem cieszą się tak zwane implanty anatomiczne, jakie są kształt kropli. Dzięki temu robią bardzo naturalnie. Do możliwości są także klasyczne implanty okrągłe, jakie są tańsze, jednakże nie imitują tak daleko kształtu piersi.

Implanty różnią się między sobą również swoimi rozmiarami – od koniec małych aż do większych.

W wyborze odpowiednich implantów piersi zajmuje się obecnie specjalne biustonosze z wkładkami albo systemy informatyczne wizualizujące wygląd piersi po zabiegu.

Czy powiększanie piersi to sposób tylko dla mniejszych kobiet?

Z środka takiego jak powiększanie biustu korzystają głównie kobiety młodsze, niemniej ale nie jest on zarezerwowany tylko i tylko dla nich. O zdolności do środka decyduje stan zdrowia pacjenta, zaś nie jego wiek. Faktem jest przecież, że u starszych osób pojawia się więcej przeciwwskazań.

Przed zabiegiem powiększania piersi należy wykonać szereg odpowiednich badań, w tym między nowymi badania krwi, badania EKG, prześwietlenia, które planują o zdolności do zastosowania procedury.

Czy z implantami piersi można karmić naturalnie?

Wiele osób chcących zdecydować się na powiększanie piersi zastanawia się, lub po takim środku w klinice będzie możliwe karmienie piersią naturalnie. Stanowi wtedy zależne przede każdym od metody wykonania zabiegu, i tak od miejsca włożenia implantu.

Powiększanie piersi implantami Sulejówek

Najwyższe ryzyko braku możliwości karmienia piersią pojawia się wtedy, gdy powiększanie biustu zostało zrobione przez nacięcie skóry wokół otoczki brodawki sutkowej, co może powodować do uszkodzenia lub zwłóknienia przewodów doprowadzających mleko. Tylko dlatego nacięcia najczęściej spełnia się pod piersiami lub od strony pach.

Czy raz zastosowane implanty wytrzymają na zawsze?

Procedura taka jak powiększanie piersi idzie na ciągłą zmianę ich wymiaru oraz wielkości, zawsze należy wspominać o tym, że implanty będą chciałyby wymiany. Najczęściej trwałość implantów piersi podaje się na 10-15 lat. Po tym okresie zabieg powinien stanowić zbudowany ponownie.

Wymiana implantu pewno być ponad spowodowana innymi czynnikami, na przykład zmianą decyzji co do kształtu oraz ilości implantu, jego przestawieniem się, uszkodzeniem mechanicznym.

Czy implanty piersi mogą tworzyć rozstępy?

Powiększanie piersi implantami Sulejówek

Rozstępy powstają na skórze wtedy, jak stanowi ona nadmiernie naciągnięta. Do takiego efektu ubocznego przy powiększaniu piersi może dojść wtedy, gdy dobierze się zbyt duży implant. Chirurg plastyczny dobierze takie implanty, które pozwolą pacjentce na uniknięcie rozstępów.

Czy operacja powiększania piersi połączona jest z bólem?

Dolegliwości bólowe pojawiają się po niemalże każdej operacji, dlatego też i powiększanie piersi będzie składało się z bólem pooperacyjnym.

Na moment zabiegu przyjmuje się znieczulenie ogólne, dlatego te pacjentka nie odczuwa żadnych dolegliwości. Potrafią one pojawić się po zabiegu. Aby je usunąć, daje się to środki przeciwbólowe zalecone przez specjalistę. Można też stosować je w domu.

Jakie powikłania mogą spotkać po powiększaniu piersi?

Podobnie gdy w przypadku innych operacji, także powiększanie biustu pewno być zespolone z działaniem skutków ubocznych. Wśród głównych powikłań po zabiegu szacuje się:

infekcje miejsca zabiegowego
bliznowce
krwiaki
przesunięcie, pęknięcie lub pofałdowanie implantu
budzenie się torebki włóknistej wokół implantu a jej stwardnienie
utrata czucia w brodawce sutkowej czyli jej nadwrażliwość

Ile kosztuje zabieg powiększania biustu?

Z środkiem powiększania piersi kojarzy się spory koszt, niemniej ale nie odstrasza od potencjalnych kandydatek od zmiany wyglądu swojego biustu. Z którymi cenami należy się wówczas liczyć?

Plastyka biustu przez jego powiększenie z użyciem implantów to wydatek od jakiś 15 tysięcy dobrych do 18 tysięcy złotych. Modelowanie biustu przez jego podniesienie jest zespolone z czyściejszym kosztem – to nawet około 20-25 tysięcy złotych w przypadku zastosowania implantów.

Do aktualnych wartości należy dodać też inne wydatki, w tym między innymi na wizyty medyczne (100-200 złotych), wymagane badania przed wykonaniem zabiegu (200-500 złotych), a ponadto inne wydatki.

Dokładne ceny można wykryć na kartach internetowych klinik chirurgii plastycznej albo więcej uzyskać je podczas wizyty w gabinecie.

Powiększanie piersi implantami Sulejówek

Gdzie można przeprowadzić zabieg powiększania piersi?

zobacz również BreastFast

Aktualnie powiększanie piersi jest sposobem prowadzonym powszechnie w klinikach chirurgii plastycznej wydobywających się na terenie całego świecie. Ich adresy można odnaleźć już dzisiaj on-line. W sieci możemy skontrolować i marki na punkt poszczególnych klinik i chirurgów.

Powiększanie piersi implantami Sulejówek

Źróło artykułu: Powiększanie piersi implantami – co warto znać przed zabiegiem?

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments