Przesyłki kurierskie

Przesyłki kurierskie Żychlin

Łódzkie

Przesyłki kurierskie łatwo i tak – wielki asortyment w jakimś miejscu

Wysłanie przesyłki kurierskiej dużo osobom ogłasza się skomplikowane – na rynku jest niebezpieczna konkurencja, a procedury, nazwy i charakter usług dzielą się pomiędzy dostawcami. Gdy trzeba nadać paczkę, wysłać towar, dostarczyć materiały do podpisu, pojawiają się wahania. Która oferta za jednorazową sprzedaż i jaki firmowy abonament będą najzdrowsze? Postanowiliśmy maksymalnie uprościć proces wyboru i sztuce usługi.

Przesyłki kurierskie Błaszki

 

W jaki metoda działamy? Pośredniczymy w zamawianiu usług kurierskich, zapewniając wysoki wachlarz dane w jakimś miejscu. W kilku kliknięciach możesz szybko wybrać i zamówić usługę. Jesteśmy pewną spółką z badaniem logistycznym i ważną licencją transportową. Wszystko po to, aby dla nadawcy, a dodatkowo dla użytkownicy, dostarczanie przesyłek przenosiło się sprawnie, łatwo i pewnie.

button-zamow

Sprawdzeniu kurierzy

Wzięte w polskim serwisie przesyłki dostarczają sprawdzeniu kurierzy. Współpracujemy na stałe z markami o światowym i własnym zasięgu oraz sprawdzonej renomie. Za pomocą strony przesylkikurierskie. pl zamówisz usługi kurierskie GLS, współpracuje z nami jeszcze kurier DHL, kurier UPS, GEIS oraz INPOST. Przesyłki kurierskie zostaną dostarczone zgodnie z wymogami, od drzwi do drzwi, możesz jeszcze skorzystać z pomocy dodatkowych.

Nie jedynie firmy transportowe, które bierzemy do wymianie, to swoi kurierzy. Nasz serwis na tle konkurencji poleca to, że posiadamy licencję transportową. Jej dostanie jest poprzedzone wypełnieniem restrykcyjnych wymagań. To zapewnia, iż nie ale jesteśmy uprawienia do pośredniczenia w transporcie drogowym. Gwarantuje też, że po prostu wiemy, gdy to działać.

Poznanie oraz sztukę – pewne wysyłki kurierskie

Działamy na rynku od 2009 roku. W niniejszym okresie zaufało nam też 230 tys. klientów. Wysłaliśmy już ponad milion przesyłek. Z dowolną postępujemy równie starannie i odpowiedzialnie, wiedząc, jak ważne usługi kurierskie są dla nadawców i klientów. To poznanie, któremu warto zaufać. Tworzymy jakość, jaka stała doceniona promocją w konkursie Ekomers w grupie „Operator logistyczny roku”. Nie siedzimy na laurach, ciągle doskonalimy ofertę oraz rozwiązania, dopasowując się do potrzeb swoich klientów.

Przesyłki kurierskie Błaszki

Co można wysłać kurierem

Przesyłki kurierskie przydatne w polskim serwie to duży zakres usług. Możesz nadać paczki kurierskie standardowe lub o innych wymiarach. Przesyłka w kopercie przyjdzie na czas, bezpiecznie oraz z prowadzeniem poufności, kiedy dokumenty kurier musi po podpisaniu przez adresata dostarczyć ponownie nadawcy, kiedy a wtedy, gdy wysyłasz papiery, faktury, pisma i listy w tradycyjny sposób. Również przedmioty gabarytowe oraz partie artykułów możesz wysłać, korzystając z bliskiego wsparcia. Ładujesz bezpiecznie artykuły na palety, kurier z wybranej firmy przewozowej, z odpowiednim samochodem oraz sprzętem, zabierze je w opcję do punkcie. Istotne reklamy na materiał wymiarów i wartości poszczególnych przesyłek oraz zakresu oferowanych usług odkryjesz w grupie „Usługa” na własnej stronie. Poznasz je również podczas wykonywania zamówienia.

Przesyłki kurierskie Błaszki

Dlaczego my – poznaj korzyści

Gwarancja podania na etap

Zapewniamy gwarancję doręczenia przesyłki na godzina. Wiemy, jak ważne jest zwrócenie na etap ważnych materiałów i kiedy długim wysiłkiem bywa, gdy potrzebne towary dotrą za późno. Dzięki gwarancji, gdy terminy gonią, możesz spać spokojnie. Dokładamy wszystkich starań, by usługi kurierskie były rozwiązywane w zamówionym i deklarowanym terminie. W przypadku niewykonania tej gwarancji możesz uzyskać zwrot kosztów sprzedaże w wysokości 150%. Dobrze na materiał gwarancji i otoczonych nią pomocy dowiesz się z regulaminu.

Przesyłki kurierskie Błaszki

Proste składanie zamówień

Jak zamówić kuriera toż zwłaszcza wyzwanie. Osoby korzystające z takiej usługi nigdy nie wiedzą, kiedy się odnaleźć w serwisach internetowych, i korzystające codziennie – poświęcają mnóstwo momentu na złożenie zamówienia. U nas proces ten jest maksymalnie uproszczony, wraz z szybkimi oraz estetycznymi płatnościami – aby zamawianie kuriera dla nadawcy było naturalną, rutynową czynnością. Wybierasz usługę, przygotowujesz paczkę, paletę lub kopertę, zamawiasz, płacisz – a my już czuwamy, by przesyłka trafiła tam, gdzie powinna także jak powinna.

Dla jednostek i instytucji, które nie lubią wypełniać formularzy na kartkach internetowych również mających często wiele zamówień w poszczególnym dniu pracy – uruchomiliśmy możliwość telefonicznego składania zamówień. Wybrany kurier na telefon odbierze przesyłkę tak samo wygodnie kiedy w wypadku internetowego zamawiania usługi.

Zamówienie kuriera przez internet jest z prowadzeniem przepisów RODO i poszanowaniem prywatności. Wszelkie informacje konieczne do dania przesyłki kurierskiej są należycie zabezpieczone na wszystkich etapach zamówienia.

Specjalne możliwości oraz promocje

Serwis kurierski oferuje dodatkowe zalecie dla klientów. Oprócz śledzenia przesyłek odpowiedzialna jest mała wyszukiwarka kodów pocztowych – prosta w razie niekompletnych lub nieczytelnych danych adresowych. To tylko część oferowanych ułatwień. Że jesteś właścicielem sklepu, możesz brać na wielkie zniżki. Oferujemy zwrot pobrania za przesyłkę w porządku jednego dnia. Standardowo potrafi wtedy zająć z trzech do kilkunastu dni. My wydajemy pieniądze z razu po doręczeniu przesyłki, by mógł kosztuje otrzymać rekompensatę za wysłany towar wtedy, gdy trafia on do rąk odbiorcy.

Przesyłki kurierskie Błaszki

Zobacz również Przesyłki kurierskie

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments